Drzewo życia

 
Drzewo życia 
 
 
Od dziecka ,odkąd sięgam pamięcią ,drzewa były dla mnie czymś wyjątkowym ,czymś szczególnym, przytulałam się do drzew malowałam je ,nawet wyszukałam sobie jedno drzewo w lasku obok naszego domu , które stało się dla mie przyjacielem.
Przytulałam się do niego opowiadałam o swoim życiu o swoich zmartwieniach...
 
Podczas przytulania się do drzew,poczułam że następuje wtedy wymiana energetyczna i uziemienie ,poczułam również , jak drzewo pobiera ode mnie energię, zastanawiałam się jak to jest możliwe ,drzewo pobiera ode mnie energię?. Dostałam wtedy przekaz , podczas przytulania się do drzewa następuje wymiana energetyczna ale tylko wtedy kiedy Ty, o to poprosisz, bo nic na tym świecie nie może stać się bez twojej zgody,również wtedy otrzymałam informację, że ludzie nie powinni przytulać się do drzew w czasie hibernacji,inaczej sen zimowy.Od później jesieni do wcześniej wiosny są w stanie odpczynku,regeneracji...
 
Nie mogłam pojąć, dlaczego drzewa,mają dla mnie tak potężne znaczenie ,taką silną moc przyciągania.Zrozumiałam to w późniejszym czasie, kiedy obudziłam się z letargu ,amnezjii i snu...,wtedy zaczęłam przypominać sobie moje poprzednie życia ,poprzednie wćielenia,zrozumiałam kim tak naprawdę jestem i skąd pochodzę,zaczełam widzieć...
 
 
Przypomniałam sobie, że brałam udział w kreacji i tworzeniu życia na Ziemi,pierwszego zasiewu człowieka, pierwszej cywilizacji … Ta wspaniała roślina została tutaj przez nas sprowadzona , lecz w późniejszym czasie kiedy nastał bunt i chaos wprowadzony przez negatywne rasy , drzewo zostało zniszczone ,ale nie zupełnie , uratowana cześć została przez nas przejęta i ukryta wysoko w górach … Zrozumiałam również dlaczego w tym życiu kocham tak bardzo góry ,jestem góralką urodziłam się w górach, i właśnie w tym miejscu , gdzie zostało ponownie przesadzone drzewo życia … Wkrótce opowiem więcej na ten temat...
 
 
 
Ta superroślina magazynuje pewne energie kosmiczne, które stanowią antidotum przeciw starzeniu się. Owoc drzewa  zjedzony, w tajemniczy sposób wyzwala siły wszechświatowe, przedłużające życie.Liście służyły do leczenia a owoce podtrzymywały nas ,do długiego życia na Ziemi.
Taka metoda odżywiania się była wyjątkowo pożyteczna dla ,nośicieli życia ,głównych kreatorów 1 zasiewu 1 cywilizacji człowieka ,i rownież pomocników przybywających na Ziemie ,w tym ,owym czasie jako istoty materialne .
 
 
Ludzie od zarania dziejów czcili drzewa,np Sumerowie ,wierzyli że na środku świata znajduje się drzewo które podtrzymuje niebo, aby nie upadło, wierzono że na czubku tego drzewa jest Bóg nieba. Drzewko sosny ,przynoszono do domu ,ponieważ było zawsze zielone i uważano, że jest symbolem życia. Na gałązkach zawieszano różne dekoracje ,to były prośby do Boga,pod choinką układano dary dla niego.
 
Również w naszej kulturze ,tradycyjnie ubieramy choinkę tuż przed wigilią i przystrajamy różnego rodzaju ozdobami,a pod choinką układamy prezenty.
Nie bez powodu w różnych ludowych wierzeniach drzewo jest symbolem życia, płodności i odrodzenia. 
 
Drzewo życia stało się jednym z podstawowych mitologemów wielu kultur świata,lecz nigdy ludziom nie pokazano całej prawdy , ponieważ przeszkadzałaby ona, rządzącym negatywnym bytom na tej Planecie...CDN...
 
 
 
                                                                                                   
 
 
 
 
Święta Brama 222
 
Podzielę się z Tobą Drogi czytelniku dlaczego nazwałam moją strone Gateway222 i jakie ma to, dla mnie znaczenie ...
 
 
Kosmiczne gwiezdne wrota działają jako portale ścieżek bezpośrednio powyższych wymiarów, boskich częstotliwości światła zaawansowanej świadomości i źródłowej siły tworzenia.
 
W numerologii „2” oznacza energię MATKI kobiecej energii 2 symbol Najwyższej Kapłanki i wyższych dążeń. W numerologii wpływem „2” jest chęć zapewnienia równości i pokoju na Ziemi. To idealna energia, aby zasiać nasze wizje i intencje dla Nowej Ziemi.
 
2 wprowadza pozytywne wibracje dla marzeń, wizji, intencji i celów życiowych.
2 podkreśla Boską Matkę esencję bezwarunkowej miłości, współczucia i bezpieczeństwa .
 
Ja osobiscie jestem „11” ,jest to liczba mistrzowska czyli 2 integruje moce „11” i reprezentuje Duchowego Mistrza Budowniczego na fizycznej płaszczyźnie Ziemi. 2 jest znakiem Alchemii, zmieniającym formę energetyczną i materializującym wizje w rzeczywistość. 2 wprowadza „Źródło” siłę życiową do naszych dzieł.
 
Głównym kodem klucza „2” jest Światło, świadomość samego życia. Gdziekolwiek wykorzystujemy krystaliczne Światło, wprowadzamy wyższą inteligencję do naszych stworzeń. Kiedy żyjemy w uczciwości z Boską siłą i uniwersalną prawdą i szczerością,jesteśmy budowniczymi nowego paradygmatu.
 
Kosmiczne bramy działają jako portale ścieżki bezpośrednio do wyższych wymiarów, boskich częstotliwości światła, zaawansowanej świadomości i źródłowego pola stworzenia.
Podczas aktywacji bramy, gdy  pośiadasz wystarczająco wysokie wibracjie , twoje DNA odblokowuje się i budzi z czującą świadomością – kryształowe kody wniebowstąpienia budzą się wraz z ewolucją struktury genetycznej w rozwój kwantowy. Podczas aktywacji bramy, uśpione cechy kobiece rozwijają się wewnątrz, wzmacniając zdolności parapsychiczne, zdolności empatyczne, zdolności uzdrawiania, receptywność i większe skupienie się na celu Duszy i służbie ostatecznemu dobru społeczności.
 
Uniwersalna sekwencja liczb  potrójnych 222 oznacza nasz cel życiowy, duchowy wzrost i postęp ewolucyjny. Aby zrealizować swój pełny potencjał, musisz zaufać sobie. 222 otwiera cię na nowe poziomy świadomości i starożytnej wiedzy, a nastąpi to wtedy ,kiedy nauczysz się ufać wewnętrznej mądrości Duszy.