4. mar, 2022

Jesteś jednością z obfitością.

 

Jesteś jednością ze Źródłem. Jesteś jednością ze wszystkim. 


Dlaczego?

Dlatego, że wszystko na świecie składa się z tego samego.Tym, co nas łączy z każdym i ze wszystkim jest energia. 

Energia ma to do siebie, że działa na rożnej częstotliwości i to od ciebie zależy, na jakiej działa twoja.

Przyciągasz do siebie zawsze to, co ma taką samą częstotliwość wibracyjną co ty. Zmieniając częstotliwość swojej energii zmieniasz świat wokół siebie.

W ten sposób decydujesz, czego i kogo doświadczasz. Bez względu na to, czy świadomie czy nieświadomie zmieniasz częstotliwości, reguła przyciągania się nie zmienia. Wokół ciebie zawsze jest to, co do ciebie pasuje. Dlatego, żeby doświadczać tego, co chcesz, wibruj świadomie tworząc swoje życie.
Jeśli chcesz być bliżej Źródła Obfitości, wibruj jego energią. 
Źródło jest czystą miłością, czystą obfitością, czystą radością. Jest jasnością, od której wszystko się zaczęło, dlatego jeśli chcesz być bliżej Niego, emanuj miłością, życzliwością i błogością.

Jeśli chcesz doświadczać obfitości finansowej, emanuj dostatkiem i poczuciem bezpieczeństwa. Czuj pewność, że możesz spełniać wszystkie swoje pragnienia i spełniaj je już na poziomie energetycznym. Poczuj, że wszystkie twoje potrzeby są zaspokojone i rozkoszuj się tym uczuciem a nawet się nie zorientujesz, kiedy będziesz doświadczać obfitości, miłości i bogactwa fizycznie. 
To, co fizyczne, również jest energią, dlatego żeby przyciągnąć to, co chcesz, musisz dostosować do tego swoją energię. Swoją wibrację.

Otul się miłością i obfitością, którą jest Źródło. 
To uczucie jest ci dobrze znane, ponieważ od niego pochodzisz. 

Wróć więc energetycznie do Źródła i doświadczaj życia w najpiękniejszej jego formie, gdyż taka jest twoja prawdziwa natura.