4. mar, 2022

OBUDŹ SIĘ TO JUŻ NAJWYŻSZA PORACO TO ZNACZY WŁADZA NAD MATERIĄ....

TO NIC INNEGO JAK UZYSKANIE WIĘKSZEJ MOCY JAKĄ MA ENERGIA SPOWOLNIONA DO WIBRACJI MATERII , CZYLI SPOWOLNIONEJ DO JEJ PARAMETRÓW ENERGII.

CZY JEST TO MOŻLIWE? OCZYWIŚCIE ŻE TAK.. ALE TYLKO DLA CZŁOWIEKA DUCHOWEGO, GDY PODNIESIE W SWOIM WNĘTRZU WIBRACJĘ.WÓWCZAS OSIĄGA WADZĘ NAD MATERIĄ ZEWNĘTRZNĄ, ROBI SIĘ TO MOCĄ MYŚLI ..
POSPOLICIE NAZYWA SIĘ TO MATERIALIZACJĄ I DEMATERIALIZACJĄ...Ale najpierw trzeba się nauczyć panowania nad emocjami oraz utrzymywać wysokie wibracje ...

Jak podnieść wibracje : 
-Przede wszystkim unikać mięsa , wraz ze spożywaniem mięsa bierzemy energetycznie odpowiedzialność za cierpienie, strach ból i lęk tych istot, a to bardzo obniża Energię ,wibracje opadają .

Mięso zwierząt jest obciążone karmicznie,ponieważ one przeżywają traumę ból strach ,mają uczucia .
Potem z tym obciążeniem karmicznym naradzamy się i musimy to wszystko odkupić ,odpracować.To wszystko nas obciąża !

-Dbać o swoje ciało to nasza świątynia !
Twoje ciało to największy dar jaki dostałaś w życiu! Nie może istnieć na tej planecie bez Twojej duszy. Bez Twojej Energii. W języku Inków, określenie opisujące „ludzkie ciało” brzmi: „alpa camasca”, co dosłownie oznacza „animowana ziemia”.

Całe Twoje ciało skąpane jest w Twoim polu energetycznym. To to pole utrzymuję wodę i pierwiastki w całości. To Twój duch napędza to ciało. I to od Ciebie zależy czy to ciało będzie się dobrze, czy źle czuło. Każda Twoja myśl jest wibracją.

Każda Twoja myśl przenika całe Twoje ciało. Każde wypowiadane słowo ma na nie wpływ. Wszystko. Cokolwiek myślisz i robisz, czymkolwiek karmisz Swoje ciało, jakie jedzenie mu dajesz, jaką muzykę mu włączasz, w co je ubierasz, czy pozwalasz mu nieskrępowanie tańczyć, czy pozwalasz mu odpoczywać kiedy tego potrzebuje… Wszystko zależy od ciebie! Kondycja twojego ciała zależy od ciebie!

Kochaj swoje ciało! Troszcz się o nie! Dbaj o nie jak o największy skarb Twojego życia! Jeśli Twoja miłość będzie bezwarunkowa, zobaczysz jak pięknie zacznie rozkwitać!

Twoje ciało to kosmiczna baza informacji...

Twoje ciało jest wielką bazą informacji. Wszystko co myślisz, wszystko co mówisz, wszystko co robisz, wszystko co czujesz, pozostawia w nim jakiś ślad.