4. mar, 2022

Jesteśmy energią

Jesteśmy energią w którą wkładamy emocje uczucia , która następnie kreuje nasze Życie naszą Rzeczywistości..Emocja 
E-moc-ja 
Energia -moc - ja 


Myśli 
Myśli są magnetyczne, mają własną częstotliwość. Cokolwiek pomyślisz wysyłasz to we Wszechświat, przyciągasz podobne, które do Ciebie wraca. Emocja to energia wprowadzona w ruch.

E – moc – ja. Rozwijając dalej znaczenie słowa emocja otrzymujemy:

Energia – moc – ja. 
Teraz ustawiając te trzy elementy we właściwej kolejności otrzymujemy:

ja – energia – moc, ostatecznie otrzymujemy:

ja – jestem – energią – mocy, ja jestem mocą.


Ja jestem mocą tworzenia, ja jestem mocą sprawczą istnienia. Emocje, to energia w ruchu. Jeśli wprawisz w ruch dostateczną ilość energii stworzysz materie.

Nasze myślenie ma naprawdę wielką moc i pomaga w osiąganiu naszych celów życiowych.

Fizycy kwantowi twierdzą, że myśl jest falą energii, która przyciąga do siebie podobną energię. Innymi słowy, pozytywne myślenie działa jak magnes. Jeśli myślimy pozytywnie, przyciągamy pozytywne doświadczenia oraz ludzi, którzy myślą podobnie do nas. I o tym trzeba pamiętać każdego dnia.

Nasza rzeczywistość nam się nie przytrafia. Sami sprawiamy, że rzeczy się dzieją. Nasze życie odzwierciedla jakiś aspekt naszego świata wewnętrznego.

Niezależnie od przyczyny sytuacji w której się znajdujemy, naszym zadaniem jest wyciągnąć odpowiednie wnioski z tego doświadczenia i zrozumieć, że nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość.

Jesteśmy kreatorami naszego życia, które jest wynikiem naszych myśli, działań, intencji i czynów. To my sami tworzymy swój Świat 

Więc kontroluj swoje myśli swoje słowa