5. mar, 2022

Potęga myśli marzeń i wizualizacji.

Myślenie ,marzenia , wizualizacja

Pomyśl teraz, że masz wybór, albo podejmujesz postanowienie o zmianie twojego życia przez uporządkowanie sfery psychicznej, albo nie robisz nic i tkwisz w dokuczliwym stanie, w którym znajdowałeś się dotychczas, czując się nadal niespełniony i nieszczęśliwy.

*Twoje myśli*

Jeśli chcesz zmiany, zacznij wpływać na swoje myśli.Czy mówisz do siebie w myślach?O czym myślisz najczęściej?Na czym najbardziej się skupiasz?W jakie samopoczucie wprowadzają cię te myśli i rozmowy z samym sobą.Jeśli rozważasz wszystkie porażki i złe strony swojego życia, martwisz się rzeczami, na które nie masz wpływu, twoja rzeczywistość będzie taka,w jaką wierzysz,jaką przewidujesz.


Na świat patrzymy przez pryzmat naszych przekonań. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, co cię w życiu spotyka i stale o tym myślisz, wysyłasz negatywny sygnał do wnętrza swojego ciała do wszechświata ,osłabiasz je i kodujesz na porażkę.

Mówiąc głośno o niepowodzeniu, braku szansy, niemocy – wysyłasz informację do świata, a świat jest bezlitosny dla przegranych. Kiedy mówisz o biedzie, wokół ciebie będą biedacy, jeśli o podróżach, to ludzie ciekawi świata itd. Kształtujemy życie swoimi myślami i przekonaniami. Często nie wiemy do końca, czego pragniemy, natomiast doskonale wiemy, czego chcemy unikać. Mówiąc wyraźnie, czego nie chcemy, odżywiamy tę niechcianą sferę, ponieważ energia podąża za naszą uwagą. Podlewamy zatem chwasty zamiast kwiatów.

*Twoje marzenia *

Marzenia są nie tylko po to, by o nich myśleć, ale by je spełniać i w pełni się nimi cieszyć. Uwierz w potęgę myśli i marzeń, odważ się i zacznij nimi żyć.

Jak wiele marzeń masz? Ile jawnych, którymi dzielisz się bez problemu, a ile tych skrytych, schowanych gdzieś głęboko, o których wiesz tylko Ty i po cichu pragniesz, by się ziściły? Jak często wybierasz się w podróże po swojej krainie marzeń? Marzenia to nasze wewnętrzne pragnienia, które pukają do nas z głębi duszy, chcą się wydostać i przejawiać w świecie rzeczywistym. Każde marzenie jest jak iskierka, która tylko czeka na rozbłysk. Czy pozwolisz na to? Źródło szczęścia jest w Tobie. Na marne szukać go gdzieś na zewnątrz.

Miej śmiałe marzenia, ale takie naprawdę wykraczające mocno poza twoje możliwości dla pojęcia poprzez swój świadomy i ograniczony umysł! Wszystko czego pragniesz możesz mieć, wizualizuj, rób to regularnie, i obserwuj jak twoje życie staje się cudem!

*Twoja wizualizacja *

Wizualizacja tego czego chcemy w naszym życiu uruchamia pewne mechanizmy naszego tworzenia .
Oczami duszy ,zobacz to czego pragniesz czego chcesz i stwórz to, jeśli przekażesz światu wizję obrazu w Twoim umyśle - staną się one Twoją rzeczywistością .

Albert Einstein, powiedział "Wszystko co możesz sobie wyobrazić możesz również osiągnąć"