7. mar, 2022

Religie chore rojenia demonicznych gadzich umysłów

 

Religie są to ,chore rojenia demonicznych  gadzich umysłów i negatywnych ras ,które sprawują władzę na ziemi,więc to tylko ogłupiający i odurzający narkotyk dla naiwnego ludu. W takich religiach nie ma nawet cienia miłości, jedynie jej przeciwieństwo, czyli strach i wszystko inne podłe, okropne i złe. Na takim demonicznym podłożu religijnym dochodziło do największych zbrodni i wypaczeń.

Umberto Eco powiedział kiedyś bardzo mądre słowa: Nie znajdziemy spokoju na tej planecie, dopóki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na głowę ostatniego księdza.

Wszystkie religie jak i religia katolicka - czyli kult śmierci, niewolnictwa, cierpienia oraz mitologia i religia okrucieństwa, strachu, zła, czyli religia lucyfera, szatana ..

W mitologii szatana i sił ciemności człowiek jest i będzie zawsze marnym prochem, niegodnym robakiem, biednym grzesznikiem, marnym śmieciem. Religia szatana i sił ciemności opiera się zawsze na karze. Bez karania religia szatana traci sens i swoje fundamenty. W religii sił demonicznych i szatańskich musi także występować grzech oraz także strach, lęki i rozpacz oparte na grzechu pierworodnym, na bojaźni bożej, antychrystach, demonach, piekle, diabłach, sądzie ostatecznym, oraz wiecznym potępieniu w piekle. 


Tezy te służą tylko jednemu, upodlić, zastraszyć, zniewolić kontrolować i rzucić mocno na kolana człowieka, który stanie się bezrozumną roślinką służącą siłą ciemności oraz negatywnym rasom które odłączyły się od źródła , które dla przetrwania potrzebują negatywnej energii ,po to aby się nią żywic .

Obecnie panujący niewolniczy gadzi system na Planecie Ziemia jest w zasadzie celowo zaprojektowanym  „więzieniem” dla ludzkiej świadomości, w takim celu, aby każdy pojedyńczy człowiek nigdy nie był w stanie przebudzić się/odkryć pełnie swojej Boskiej mocy, natury, tego kim i czym jest w swej istocie.

Już wkrótce na naszych oczach runą zniewalające człowieka wszelkie błędne paradygmaty naukowe oraz dogmaty religijne, a sam człowiek przebudzi się do swojej prawdziwej natury, odzyska swoją moc ,pozna siebie samego i dowie się kim tak naprawdę jest.