16. maj, 2022

Słowa tworzą magię

✨Słowa tworzą magię✨

Czy zdajesz sobie z tego sprawę, że słowa to nie tylko elementy mowy czy pisania, ponieważ mogą być wykorzystywane do wzmocnienia efektów magii, czyli sztuka kierowania i kontrolowania energii. Kiedy mówi się głośno, słowa zmieniają się w częstotliwości i wibracje, które mogą być wykorzystywane do bezpośredniej energii. To jeden z pierwszych kroków, aby stworzyć magiczne efekty.

Więc nasze słowa i wydobywający się z nich dźwięk mają potężną moc .

„A Słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami ”

Ludzie nie mają pojęcia że tak naprawdę żyją w świece przepełnionym magią i iluzją.
Większość ludzi nie ma pojęcia jak bardzo są manipulowani i że magia jest prawdziwa i wykorzystywana do kontrolowania ludzkości. Dopóki ludzie nie dowiedzą się, jak magia jest wykorzystywana do kontrolowania, nigdy nie zrozumieją , jak świat naprawdę działa.

Najbardziej potężną rzeczą we wszechświecie jest energia i tylko zawsze o energię chodzi .
Jeśli nauczysz się kontrolować i kierować tą energią, staniesz się jednym z najbardziej wpływowych ludzi na Ziemi, i dla kontrolujacych i utrzymujących  ludzi w niewoli będziesz zagrożeniem .

Słowo magia wywodzi się ze starego francuskiego magique, łacińskiego magicus i greckiego magikos. Jedną z najwcześniej definicji magii jest "sztuka wywierania wpływu na wydarzenia i tworzenie cudów za pomocą ukrytych sił naturalnych". magia ma silny związek z energią magnetyczną i elektryczną.
Czy zauważyłeś, że słowo magnetyczne ma w sobie słowo magia?
Weź " net " w " Mag-net-IC " -magic -i zostaniesz
ze słowem magia.

Sztuka magii jest często praktykowana wraz z pewnymi słowami i świętymi geometriami. Typowymi słowami używanymi w magicznych rytuałach są słowa, które wytwarzają potężne dźwięki, gdy są wypowiadane na głos. Te dźwięki mają potężne wzorce wibracyjne, które są wykorzystywane do kierowania i kontrolowania energii i wykorzystania jej mocy.

Dźwięk jest w stanie skierować energię z tego powodu, że posiada pewne wzorce częstotliwości, które przyciągają energię do przepływu w sposób kontroli. Co więcej, dźwięk jest jedną z naturalnych sił wykorzystywanych przez naturę do stworzenia krystalicznych struktur i świętej geometrii.

Dlatego zmienili dźwięk dla naszych nie korzyści, ponieważ dźwięk podnosi nasze wibracje poprawia nasze samopoczucie i uzdrawia .

Częstotliwość 432 Hz jest pierwotna i naturalna, nazywana również częstotliwością kosmiczną.

Wszystkie naturalne dźwięki występujące w naturze które podnoszą nasze wibracje to;
burza
deszcz
wiatr
szum drzew
szum wody
śpiew ptaków
brzęczenie owadów .

Częstotliwość ta nazywana jest pitagorejską, ponieważ to Pitagoras pierwszy opracował jej zasady. W starożytności instrumenty strojono w oparciu o dźwięk właśnie 432Hz. Dziś instrumenty stroi się w oparciu o dźwięk 440 Hz.

Są również oprócz dźwięku 432Hz kolejne dźwięki, które pozytywnie wpływają na ludzki organizm, są to dźwięki solfeżowe.

Historię odkrycia dźwięków solfeżowych zawdzięczamy dr. Josephowi Puleo a ich opisanie dr. Horowitzowi i jego książce „Healing Codes for the Biological Apocalypse”.

Według doniesień antyczna skala solfeggio zawierała 6 tonów – elektromagnetycznych częstotliwości dźwiękowych.
W starożytności dźwięki te uznawano za święte, doskonałe wibracje, które prowadzą do jedności z Bogiem.

Horowitz dodał do niej 3 kolejne tony, dzięki czemu obecnie skala składa się z 9 tonów. Co ciekawe, kiedy zredukujemy wszystkie dziewięć częstotliwości numerologicznie, otrzymamy powtarzający się ciąg ,3 ,6,9, czyli liczby, które stanowią „trzon” skali solfeggio.

Nikola Tesla, powiedział kiedyś: „Gdybyś tylko wiedział, jaka jest wspaniałość w liczbach 3,6 i 9, posiadałbyś klucz do wszechświata”.

Miał obsesje na tle tych liczb 3,6,9 ludzie uważali go za wariata, lub wmawiano mu chorobę autystyczną.
Kiedy kupił dom obchodził go trzy razy dookoła, kierował się w życiu liczbami podzielnymi przez 3 np. zamawiał 18 ręczników, mieszkał wyłącznie na piętrach i w pokojach hotelowych, których numery podzielne były przez 3, a przed wejściem do każdego budynku trzykrotnie go obchodził.

Frekwencja 396 Hz uwalniania od poczucia winy i strachu, przemiana żal w radość, manifestuje zdrowie, materialne sukcesy, pewność siebie, zmienia negatywne emocje w pozytywne i pozwala osiągnąć wewnętrzny spokój.

Frekwencja 639 Hz to relacje międzyludzkie.
Częstotliwość ta pomaga pozbierać się po bolesnym rozstaniu, uwolnić się od urazów i traum, w problemach z nazywaniem lub pokazywaniem emocji, uzależnieniem emocjonalnym, zazdrością i depresją.

Frekwencja 963 Hz to doświadczenie stanu “oneness” – jedności ze wszystkim, co istnieje. To przebudzenie i powrót do naturalnego stanu. Częstotliwość ta aktywuje szyszynkę, która jest odpowiedzialna za produkcję melatoniny (hormonu snu), dlatego jest zalecana do słuchania osobom przewlekle zestresowanym, cierpiącym na bezsenność.

Co ciekawe, po zsumowaniu wszystkich tych wibracji ze sobą i zredukowaniu ich do jednej cyfry otrzymamy 9, z tego co pamietam z moich poprzednich ,żyć, wcieleń i również informacji które otrzymuje ,9 jest liczbą człowieka , ta liczba kryje w sobie potężną moc, boskośći i kreacji ,o tym wiedział również Tesla który miał DNA Andromedańskie ,dlatego został zlikwidowany ,a jego prawdziwa wiedza nigdy nie ujrzała światło dzienne .Wszystko to co może nas obudzić i podnosi nasze wibracje ,jest przez miliony lat likwidowane i ukrywane przed nami,wartościowi ludzie którzy wnoszą coś do naszego życia są również likwidowani lub zastraszani .


✨Merrit Magdalena✨