6. cze, 2022

06.06.2022

 
Dzisiaj mamy wspaniałą datę, liczba człowieka, energia miłości obfitości i kreacji czyli 9.
6.06.2022
6+6+6=18
1+8=9
 
666 To chyba najbardziej tajemnicza liczba na świecie. W Apokalipsie opisana jako "liczba bestii", kojarzona z szatanem i działaniem zła, pokazywana jest jako liczba negatywna zła ,lecz wcale tak nie jest .Negatywne rasy i elity rządzące tu na Ziemi znają znaczenie i moc 666.
Prawda jest taka, że 666 ma potężna moc , energia kreowania boskości i miłości , próbują odwrócić energię tej liczby po to aby przekierować jej moc.
6 to bardzo kreatywna liczba.
 
Energia numeru 6 to obrońca ,wizjoner i bojownik o sprawiedliwość.
Zadaniem szóstki jest rozpoznanie, że każda przeżyta lekcja jest własnym wyborem. Decyzje podejmowane są na podstawie wewnętrznej boskości i prawdy, a nie emocji czy wpływów zewnętrznych, manipulacji i programowania .
 
Sześć pragnie zmian i potrzebuje więcej niż to, czego się nauczono. Numer 6 chce połączyć stare z nowym i ustalić inne zasady, czyli teraz podnoszenie naszych częstotliwości bezwarunkową miłością i kreatywnością .
 
6 to idealna liczba szczęścia, harmonii, równowagi i mocy. Sześć ukazuje się w figurze geometrycznej sześcioramiennej gwiazdy, gwiazdy Dawida. To magiczny heksagram potężna moc .
 
666 to Bezwarunkowa Miłość to podstawowa częstotliwość nowej Ziemi
 
W dzisiejszym dniu uważajmy na swoje myśli i słowa ,na swoje uczucia .
Zaprzęgnij swój umysł do pracy i wizualizuj swoją przyszłość !
Masz niesamowity potencjał, aby być, kim chcesz, robić, co chcesz, i otrzymywać wszystko, na co zasługujesz
 
 
 
                                                                                                 Merrit Magdalena